27 Ağustos 2013 Salı

Salihli'de Trafik Kazası Yine Can Aldı

Salihli Değirmen Restaurant'ın arkasında önceki gün akşam saat: 21:00'de kaza meydana geldi. Meydana gelen trafik kazasında 2 kişi hayatını kaybetti.
 Salihli’de önceki gün edinilen bilgiye göre kaza Kurşunlu istikametinden gelen motorsiklet sürücüsü Onur Gülmez (22) ve arkasında bulunan arkadaşı Özer Özcan (40)  Salihli istikametinden gelen 45 SP xxx plakalı otomobil ile çarpıştı.
          Otomobil sürücüsü N.Ç ve yanında bulunan eşi kazada yara almazken motorsiklet sürücüsü Onur Gülmez ve Özer Özcan başında ikisininde  kaskı olmadığı için başından aldıkları darbe sonucu ağır yaralandılar. Kaza yerine gelen 112  Ambulans ve burada doktorların  yaptıkları ilk müdahalenin ardından Salihli Devlet Hastahanesine kaldırıldılar. Özer Özcan hastahanede  yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını kaybettiği belirtildi. Onur Gülmez ise hayati tehlikesi bulunduğu için Manisa Sekiz Eylül Hastanesine sevk edildi. Yolda Onur gülmez fenalaşarak  yaşamını yitirdiği belirtildi. Ölen Özer Özcan’nın evli olduğu ve 10 Yaşında  bir oğlu olduğu öğrenildi.Onur Gülmez’in ise bekar olduğu öğrenildi. Motorsiklet yeni olduğu için plaka yoktu. Otomobil Sürücüsü Polis ekiplerince gözaltına alındı. Kazayla ilgili Polis soruşturma başlatıldı.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder